Projektowanie łazienek


Zajmujemy się także przygotowaniem ciekawych projektów aranżacji wnętrz łazienek. Posiadamy szeroki asortyment wyposażenia łazienek: ceramiki, armatury oraz płytek. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.

Nasi projektanci służą pomocą przy właściwym rozplanowaniu przestrzeni, doborze mebli i wszystkich niezbędnych elementów wykończenia; biorąc pod uwagę potrzeby funkcjonalne, estetykę oraz budżet jakim dysponuje Klient.

Wszystkie projekty i korekty wykonujemy w programie komputerowym, dzięki czemu mogą Państwo od razu zobaczyć przykładowy efekt końcowy.

Dla klientów dokonujących u nas zakupów, projekt łazienki wykonujemy bez dodatkowych opłat.

Styl i materiały

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowujemy różne projekty wizualizacji łazienek, dopasowując do tego wybrane wzory i rodzaj materiałów, tak by każdy mógł wybrać dla siebie odpowiednią wersję.

Uwzględniając także konieczność dostosowania wybranych materiałów wykończeniowych do warunków panujących w łazience.

Podobnie jak np. użycie luster może sprawić złudzenie, że pomieszczenie jest dużo większe, a właściwie dobrane oświetlenie już na etapie projektu doda magii i niepowtarzalności wnętrzu.

Przestrzeń

Funkcjonalność, niepowtarzalny charakter łazienki i zarazem konieczność dopasowania wybranego stylu oraz wkomponowanie go do pomieszczenia, którym Państwo dysponują z jednoczesnym zapewnieniem strefy relaksu to zadanie, z którym doskonale sobie poradzimy.

Bogata oferta

Dzięki współpracy z wieloma znanymi polskimi jak i zagranicznymi producentami ceramiki, płytek ściennych i podłogowych mogą Państwo wybierać spośród naszej szerokiej oferty wyposażenia łazienek.

Wiele z nich specjalnie dla naszych klientów oferujemy z korzystnymi rabatami.

Dzięki profesjonalnej obsłudze i doradztwu mogą Państwo cieszyć się funkcjonalnym i niepowtarzalnym wnętrzem przez długie lata.